Hade denna video en gång på 80-talet och gick verkligen igång på hur hans musik blev live; verkligen mer levande och kul!
Nu när jag ser det igen så lägger jag märke till vilka instrument som de använder, och ljudbilden

Nico Ramsden har en, snacka om Superstrata!, och basisten Hansford Rowe nå'n sorts specialare; är det ett engelskbygge... kommer inte ihåg vad de hette... WAL?? Jäkla bra ljud i alla fall. Och Mike har ett helt okommersiellt ljud, både rent och distat, men det funkar skitbra här. Nå'n mer som vill kommentera?
https://youtu.be/-kEK-37BMEAVill också lägga till, jag fattar nu bättre än vad jag gjorde när jag var yngre och kaxigare, hur extremt bra dessa musiker är. Både Hansford Rowe, Pierre Moerlen och Mike Oldfield från denna konserten har påverkat mitt musicerande. Och jag är nog en basist-wannabee egentligen
